החומר המובא במדורים השונים לקוח גם מפסקי שמשרדנו נטל בהם חלק כמייצג את אחד הצדדים. צר לנו שבשל הכמות הרבה של פסקי דין שברשותנו, עלה בידינו להעלות לאתר רק מעט מהם. אנו מקווים להשלים את העבודה בקרוב.

במדור
מאגר חוות דעת , תמצאו חוות דעת ומסמכים משפטיים שנערכו על ידינו במהלך השנים. גם כאן, אנו מקווים שבהמשך נכניס את כל חוות הדעת והמסמכים המשפטיים שיש בהם כדי להיות לכם לעזר.

אם רצונכם לדעת אם אתם בכלל זקוקים לשרותיו של עורך דין, או מטרידה אתכם שאלה משפטית מיידית, תוכלו לעשות זאת באמצעות המדור
ייעוץ משפטי On Line . הפנייה הראשונית אינה כרוכה בתשלום.

בכלל, כדאי לדעת, כי התעריפים בתחום הביטוח והנזיקין מבוססים, בדרך כלל, על התוצאות בפועל, דהיינו על אחוזים מהתגמולים והפיצויים המשתלמים בפועל לידי הלקוח. בתחום זה, לא נהוג לקחת שכר עבור ייעוץ ראשוני. כך שככלל, כדאי ורצוי להתייעץ עם עורך דין, העוסק בתחום זה, אפילו עם יותר מאחד, על מנת שתוכלו לכלכל את צעדיכם בתבונה ובבטחה.

פרטים על דרך עבודת המשרד


משרדנו הוקם, כאמור, בשנת 1983.

במהלך השנים צרפנו לצוות משרדנו אך ורק עורכי דין, שהחלו את דרכם המקצועית במשרדנו וקבלו בו את הכשרתם בתחום הביטוח והנזיקין.

כמו כן הקפדנו לקבל עבודה אך ורק בזכות שירות מקצועי ומסור. מעולם לא קבלנו עבודה בשל קשרים אישיים, פוליטיים ואחרים.

אנו מאמינים כי השירות המקצועי המשפטי הטוב ביותר ללקוח, ניתן על ידי שילוב של שירות אישי עם עבודת צוות. שילוב זה מתאפשר אודות לתוכנה וסביבת עבודה ללא נייר (PaperLess), שפותחו על ידי עובדי המשרד עצמו.

הלקוח מקבל אם כן, שירות אישי של עורך הדין המטפל, עזרה צמודה של מתמחה ופיקוח הדוק ובקרת איכות, של עורכי דין הוותיקים יותר המסוגלים לעקוב בכל רגע אחר הנעשה בתיק הלקוח באמצעות התוכנה שפיתחנו.

מעורבות ושיתוף הלקוח בניהול המשפט וכן בקרה ופיקוח גם של הלקוח, הם הבסיס להצלחה במשפט. לכן, התוכנה וסביבת העבודה במשרדנו, מאפשרים גם לך הלקוח, לקבל מידע ועדכון און ליין על הנעשה בתיקך.

תחומי העיסוק וההתמחות של המשרד


משרדנו מתמחה בייצוג והופעה בבתי המשפט, במיוחד במשפטי ביטוח ונזיקין.

אנו מטפלים בתביעות פיצויים עבור נזקי גוף כתוצאה מתאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות רפואית, החלקה במדרכות פגומות, פגיעות ממוצרים פגומים, תאונות ספורט, נשיכות כלבים ועוד;

בתביעות פיצויים עבור נזקי רכוש וממון, כתוצאה מאחריות מקצועית של עורכי דין, קבלנים, רואי חשבון, מהנדסים, סוכני נסיעות ותיירות, סוכני ביטוח, חקלאים ועוד;

בתביעות ביטוח: ביטוח חיים, ביטוחי אי כושר לעבודה, נכות, פנסיה, ביטוחי רכוש, רכב, דירה, עסקים ועוד;

בתביעות עבור נזקי גוף ורכוש בעת נסיעה לחו"ל;

בתביעות הכרה בנכי צה"ל, נפגעי פעולות איבה, ביטוח לאומי ושאר רשויות המדינה;

וכן בתביעות ייצוגיות בתחומי הביטוח, הפיקוח על הביטוח, פנסיה ועוד.

כמו כן, אנו נותנים הרצאות במכון להשתלמות עורכי דין (של אוניברסיטת תל-אביב), בלימודי תואר שני בבית הספר לרפואה (של אוניברסיטת תל-אביב) וכן ייעוץ משפטי שוטף וחוות דעת.

ימי עיון

אנו מקיימים במשרדנו ימי עיון שוטפים בתחום משפט הביטוח והנזיקין, לרבות בסוגיות מעשיות של דיני ראיות, פרוצדורה, רפואה ועוד. בימי עיון אלה מועבר חומר שאינו נלמד באוניברסיטה תוך דיון והפריה הדדית בין עורכי הדין והמתמחים. ימי עיון אלה ניתנים גם ללקוחותינו החפצים בכך.

יועצים רפואיים

בנוסף לשימוש שאנו עושים במומחים הרפואיים הטובים והמתאימים ביותר בתחום הפגיעה הרלבנטי ללקוח, משרדנו מעסיק יועצים רפואיים על בסיס קבוע. אנו מעודדים את לקוחותינו לקבל ייעוץ וסיוע מהיועצים הרפואיים שלנו לשם הבנת המסמכים הרפואיים ודרך הצגת פגיעותיהם בפני מומחים וועדות רפואיות. שירות זה הוא חלק בלתי נפרד מהטיפול בתיק הלקוח.

דרכי התקשרות עם משרדנו

משרדנו ממוקם בבית שרבט, רחוב קויפמן 4 ת.ד. 50092 תל אביב 61500.
המשרד פתוח רצוף משעה שמונה בבוקר ועד שעה שמונה בלילה.
עורך הדין עודד יחיאל במשרדנו יעמוד לרשותכם בכל עת למתן תשובות מיידיות בטלפון 035176626, או בפקס 035177078.
בכל מקרה, אל תהססו לפנות לעו"ד יעל אברהם, בטלפון 03-5176626.

דרכי התקשרות עם משרדנו


המען לדברי דואר ולהמצאת כתבי בי דין הוא בבית שרבט, רחוב קויפמן 4 ת.ד. 50092 תל אביב 61500.
מספר הטלפון למשלוח פקסים הוא 03-5177078.

דרכי התקשרות בדואר אלקטרוני

כתובת הדואר האלקטרוני עבור המשרד: office@kalir.co.il


נשמח לקבל הצעות, תגובות ורעיונות לכתובת:Webmaster@Kalir.co.il
2000© כל הזכויות שמורות לחיים קליר ושות', משרד עורכי דין